Firmast

  pilt3

Kvaliteetse teenuse pakkumiseks oleme komplekteerinud oma
töökoja sisustuse ja töövahendid vastavalt kaasaegsetele nõuetele.

Omame kahte värvikambrit. Uuem ja kaasaegseim neist - Nova Verta energiasäästlik ja keskkonnasõbralik, kõrgekvaliteediline ja kaasaegseid tehnilisi lahendusi pakkuv värvikamber on paigaldatud Tarmo Auto maalritöökotta 2013. aasta detsembrikuus. Värvikamber on varustatud autotõstukiga. Samuti investeerisime uude värvisegamisruumi.Kasutame kahte kerevenitusrobotit AUTOROBOT, keevitusseadmeid KEMPPI, spottereid TELWIN, kaheposti tõstukit jne.
Autotootjad on oma tootearenduses viimase 10 aasta jooksul kasutusele võtnud väga keerukaid lahendusi vajavaid värvitoone. Saavutamaks parimat tulemust värvitöödel on meie kasutada veebaasi värvide laboristend GLASURIT (www.glasurit.com) Tihedat koostööd teeme igapäevaselt Eesti turu ühe juhtiva autovärvide maaletooja AP Trading AS-ga.pilt2 Remondis olevatele autodele hangime vastavalt kliendi soovidele, auto vanusele vastavalt siis kas originaal- (OEM), b-kategooria või kasutatud varuosa. Tänu uutele koostööpartneritele on suurenenud võimalus pakkuda kasutatud varuosa, mis hangitud Eestist, Leedust, Rootsist, Soomest.

Suurimaks kliendigrupiks, kauaagseteks koostööpartneriteks on kindlustusseltsid, kelledega on sõlmitud ka kahjukäsitlusteenuse osutamise lepingud. 2009 aastal olime esimeses liitujategrupis Eestis Liikluskindlustuse Fondi poolt kasutusele võetava WINCABAS kahjukäsitlusprogrammiga.

Meie teenust kasutavad ka paljud autoesindused. Pikaajalist koostööd oleme teinud Mariine Auto ja AGRiga. Tänu sellele omame pikaajalist kogemust Subaru ja Mitsubishi keerukate värvitoonide maalritöödes.

Tarmo Auto meeskond koosneb oma eriala spetsialistidest, kes on saanud täiendõpet nii Eestis, Soomes, kui ka Saksamaal. Meie kollektiiv on välja kujunenud aastate jooksul ja kaadrivoolavus väike.

Tänu professionaalsele meeskonnale, 2013. aastal tehtud kaasaegsetele investeeringutele, suudame pakkuda kiiret ning kvaliteetset teenust.